تلفن:  ۷۱۳۷۲۶۸۰۹۱  (۹۸+)  

 

  

 

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرانقدر شرکت کارخانجات مخابراتی ایران

 

با سلام

یازدهم بهمن ماه ۱۳۴۵، سرآغاز ایجاد شرکت کارخانجات مخابراتی ایران و نقطه عطفی در صنعت مخابرات کشور بود که در نوزدهم اردیبهشت ۱۳۴۶، ثبت و به طور رسمی فعالیت آن آغاز گردید. در طول حدود پنجاه سال گذشته، با همت کارکنان شریف، تلاشگر و سخت کوش شرکت، نام این مجموعه بزرگ صنعتی بر تارک صنعت استان پهناور فارس و کشور عزیزمان ایران، همواره درخشیده است.

اینک که این شرکت بزرگ، در آستانه پنجاه و پنج سالگی قرار دارد، دانش پیشینیان و همت شما همکاران شریف، ما را در مسیر رشد و بالندگی امیدوارتر از گذشته نموده و در تلاشیم در سال جهش تولید، با برنامه ریزی دقیق و مطلوب، با تولید مناسب و خودکفایی کشور، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گام هایی استوار برداریم.

استمرار فعالیت های شرکت در شرایط محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تولید محصولات جدید مبتنی بر دانش اینترنت اشیا، همچون دستگاه کمک تنفسی ونتیلاتور در حوزه پزشکی، سامانه کنترل بارهای کنترل پذیر در حوزه انرژی، سامانه برنامه ریزی آبیاری هوشمند و سامانه خودکار هواشناسی در حوزه کشاورزی درکنار تولید رکتیفایر و تجهیزات مخابراتی در صنعت مخابرات که رسالت اصلی شرکت است، نشان از عزمی راسخ در پیشرفت شرکت و توسعه همراه با دانش و آگاهی از نیاز های جامعه دارد که در این مسیر پر تلاطم، همت شما همکاران شریف و خدوم شرکت، دلگرمی تمام دشواری های این مسیر است.

انعقاد تفاهم نامه های جدید و تعریف پروژه های جدید متناسب با نیاز شرکت و در نهایت جذب نقدینگی و رفع مشکلات پرداخت حقوق پرسنل و مشکلات بانکی شرکت، از برنامه‌های شرکت در سال جاری است که بی‌تردید برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در سایه تجربه و توانمندی‌های کارکنان و متخصصان این شرکت همچون گذشته با تلاشی مضاعف اجرا و دنبال خواهد شد.

چشم انداز آینده نزدیک ما، شرکتی توانمندتر و دانش بنیان با اهداف والای انسانی و علمی در جهت خدمت رسانی به تمامی مردمان شریف سرزمینمان است.

ضمن قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر شما همکاران گرانقدر، فرا رسیدن پنجاه و چهارمین سالگرد تأسیس شرکت کارخانجات مخابراتی ایران را به شما کارکنان شریف شرکت صمیمانه تبریک عرض نموده، امیدوارم در پرتو روحیه انقلابی و با پیروی از آموزه‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری در سنگر جهاد اقتصادی، روز به روز شاهد رشد و شکوفایی این مجموعه عظیم صنعتی باشیم.

 

 

با آرزوی توفیقات الهی
دکتر روح اله نصیری
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت کارخانجات مخابراتی ایران