تلفن:  ۷۱۳۷۲۶۸۰۹۱  (۹۸+)  

بازدید جناب آقای دکتر عباسی آرند، مدیر عامل محترم شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و هیئت همراه از کارخانجات مخابراتی ایران

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، جناب آقای دکتر عباسی آرند مدیر عامل محترم شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و هیئت همراه با حضور در محل شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، از نزدیک از توانمندی ها، دستاورد ها، خطوط تولید، امکانات و تجهیزات و سبد محصولات متنوع این شرکت بازدید به عمل آوردند.

شایان ذکر است طی این بازدید محصولات شرکت شامل انواع راک های پاور مخابراتی، رکتیفایر مخابراتی، کولر مخابراتی،سامانه برنامه ریزی آبیاری هوشمند، سامانه هواشناسی، ونتیلاتور(دستگاه کمک تنفس مصنوعی) معرفی گردید.

همچنین از کارخانه نوآوری شیراز و ظرفیت های بالقوه آن بازدید به عمل آمده و در این راستا مقرر گردید با توجه به رویکرد شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در حمایت از کسب و کارهای جدید و نوپا نسبت به ترغیب و هدایت استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان به منظور حضور در کارخانه نوآوری شیراز عنایت ویژه مبذول دارند.

در این بازدید ضمن آشنایی با محصولات و توانمندی های شرکت ITMC در زمینه سیستم های هوشمند طراحی شده مبتنی بر IoT ازجمله سامانه برنامه ریزی آبیاری هوشمند، راهکارهای همکاری مشترک در جهت توسعه و ایجاد مزارع هوشمند بربستر شبکه NB-IoT ایرانسل مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که شرکت ITMC نسبت به ارائه پروپوزال اجرائی طرح مزرعه هوشمند با همکاری و مساعدت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل جهت تجاری سازی محصولات حوزه IoT اقدام نماید.

شایان ذکر است طی جلسه مشترک پایانی مقرر گردید جلسات مشترکی فی مابین بخش فنی دو شرکت جهت آشنایی کامل طرفین با توانمندیها، دستاورد ها و سایر زمینه های همکاری، برگزار گردد تا نهایتا با استفاده بهینه از دانش فنی و امکانات موجود در دو شرکت، هم افزایی صورت پذیرد و زمینه همکاری در جهت توسعه محصولات جدید و ارائه سرویس های نوین ایجاد گردد.

گفتنی است در این بازدید آقایان دکتر آقایی رئیس محترم هیئت مدیره و مهندس مریخی عضو محترم هیئت مدیره و مدیر عامل و چند تن از معاونین و مدیران شرکت حضور داشتند.

 

 

فرم مجمع عمومی فوق العاده

فرم ثبت نام جهت ورود به مجمع عمومی فوق العاده-افزایش سرمایه